ANASAYFA SİTE HARİTASI TR ENG
ONLINE MAĞAZA

               ERYILMAZ CARFIER Ayakkabı 1950 yılında başlamış olduğu ayakkabı üretiminde kendisini yenileyerek CARFIER ve BETTONY markalarıyla bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.  

               Deneyimli teknik kadrosu ile kaliteli ve rahat ayakkabı üreticisi olma yolunda ilerlerken, uluslararası pazarda da yerini alma hedefi ile çalışmaktadır. Teknolojik gelişmelere paralel şekilde üretim imkânlarını modernize ederek kaliteyi en üst düzeye ulaştırmayı kendine hedef olarak seçmiştir. Bünyesinde bulundurduğu teknik tasarım ve modelistleri ile moda ve tasarımın öncüsü olma liderliğini sürdürmektedir. 

               Üretimde geniş çeşit yelpazesine sahip olan bir firma olarak, erkek ayakkabısı üretiminde; klasik, günlük (casual), konfor (comfort)  ve bot çeşitlerini üretmektedir. 
Üretilen bu ayakkabılar yurt içinde bayi ve toptancıları ile yurtdışında ise K.K.T.C, Azerbaycan, İngiltere, Yunanistan, Kore, Suudi Arabistan ve Dubai’ye ihraç ettiği mallarla uluslararası arenada yerini muhafaza etmektedir. 

               CARFIER marka ayakkabıları; çizgisi, kalitesi ve ekonomik olması ile tüketicinin beğenisini kazanmıştır. En önemli ilkesi ayakkabı ve teknolojisindeki gelişmeleri, Dünya ayakkabı sektöründeki yenilikleri takip ederek yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında müşterilerine en iyi kaliteyi ve hizmeti sunmaktır. 

 

carfier bettony
Kampanyalarımız ve Bizden Haberler için e-mail Listemize Kayıt olun
Facebook Twitter Google Plus Pinterest
Copyright© 2016 • Bu sitenin tüm hakları Eryılmaz Carfier Ayakkabı'ya aittir. Tasarım ve Uygulama : creafix.net